Każda firma to przede wszystkim ludzie wkładający serce w swoją pracę.

Doskonale rozumiemy iż polityka w zakresie wynagrodzeń to ważny aspekt działalności każdej firmy. Prawidłowe i terminowe ich rozliczanie pozwala budować zaufanie w relacjach pracodawcy z pracownikiem.

 

Nasze usługi obejmują

sporządzanie list płac w oparciu o dostarczone przez klienta informacje. Nie muszą się już Państwo martwić prawidłowym obliczeniem wynagrodzenia za nadgodziny, czas urlopu czy zwolnienia lekarskiego.

Oferujemy również sporządzanie wszystkich niezbędnych deklaracji do ZUS oraz bieżące zgłoszenia i wyrejestrowania z ubezpieczeń w oparciu o program Płatnik.

Po zakończeniu każdego roku sporządzimy dla pracowników informacje o odprowadzonych zaliczkach na podatek dochodowy, na życzenie dokonamy również rocznego rozliczenia z Urzędem Skarbowym.

W związku z zapotrzebowaniem

naszych klientów oraz dla ich wygody wprowadzamy obsługę kadrową jako rozwinięcie i uzupełnienie obsługi płacowej.

Prowadzenie akt osobowych pracowników, obliczanie wymiarów urlopów oraz ich ewidencja to nieodłączne elementy działalności każdej firmy.

Przejęcie przez nas odpowiedzialności za te zagadnienia pozwoli skupić Państwa wysiłki na głównych celach swojej działalności.

Formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko *

Adres email *

Treść wiadomości

  • Wyprowadzenie poza firmę działu księgowego oraz kadrowo – płacowego

    znacznie obniża koszty prowadzenia działalności gospodarczej, oszczędza czas

    oraz daje gwarancje bezpieczeństwa.

    Kontakt Cennik